Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wycieczka klasy I A do Wielkopolskiego Parku Narodowego

W dniach 9-10 maja 2016r. odbyła się wycieczka klasy I A z panią J. Tancogne i panią M. Dembińską do Stacji Ekologicznej Jeziory UAM w Wielkopolskim Parku Narodowym. W pierwszym dniu w pełnym słońcu odbyły się zajęcia terenowe pt. "Polodowcowa rzeźba terenu" oraz "Gleby, ich geneza i badanie profilu glebowego" pod kierunkiem pana dr Michała Lorenca.

W godzinach wieczornych odbył się wykład na temat: "Nietoperze i sowy". Nad jeziorem przy zachodzie słońca obserwowaliśmy nietoperze oraz za pomocą przerządów badawczych nasłuchiwaliśmy ich głosów.

Podjęliśmy również próby nawoływania sów. W drugim dniu odbyły się zajęcia komputerowe pt. "Poznajemy tajemniki mapy cyfrowej" pod kierunkiem pana dr Kaczmaczyka. Na zajęciach w grupach wykonaliśmy mapy cyfrowe Wielkopolskiego PN. Zwiedziliśmy również Muzeum Wielkopolskiego PN. Było wspaniale!!!

Czytany 467 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.