Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Laureatka i Finalistki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego....

 Losy Bliskich i losy Dalekich. Zuzanna Parobczyk została laureatką konkursu zajmując w kategorii szkół ponadgimnazjalnych IV miejsce.
W Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Krakowie 3 czerwca odbył się etap ogólnopolski konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914- 1989. Finalistkami VII edycji konkursu zostały Paulina Wieczorek z klasy Ic oraz Zuzanna Parobczyk z klasy IF. Dziewczęta znalazły się wśród 100 najlepszych spośród tysiąca osób zgłoszonych do konkursu.

Etap ogólnopolski polegał na zaprezentowaniu uprzednio napisanej pracy oraz na odpowiedzi na zadane przez daną komisję pytania. Uroczyste podsumowanie odbyło się w Polskiej Akademii Umiejętności, gdzie okazało się, że Zuzanna Parobczyk została również laureatką konkursu zajmując w kategorii szkół ponadgimnazjalnych IV miejsce. Konkurs organizowany jest przez Kuratorium Oświaty w Krakowie pod patronatem fundacji Armii Krajowej w Londynie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Wśród zaproszonych gości obecny był wybitny historyk Jerzy Wyrozumski oraz syn Tadeusza Bora-Komorowskiego, Adam Komorowski.

Opiekun – Iwona Narożny

Czytany 1057 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.