Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Chemiczne doświadczenia empiryczne

W ramach realizacji projektu grantowego  "Bank ambitnej młodzieży" w  dniach 16-17 lutego br maturzyści z klas o profilu biologiczno - chemicznym  uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu. W ciągu dwóch dni zajęć laboratoryjnych poszerzyli swoją wiedzę i praktyczne umiejętności laboratoryjne niezbędne do przygotowania się do matury z chemii.

Atrakcją były zajęcia w ciemni fotograficznej,  gdzie uczestnicy samodzielnie dokonywali obróbki zdjęć " starą " metodą  z wywoływaczem i utrwalaczem. Był także czas zwiedzanie Torunia.
Był to kolejny ( 3 ) wyjazd grupy maturzystów do Torunia.Wierzymy , że wiedza i umiejętności poszerzone na zajęciach w Toruniu na pewno zaprocentują na maturze.Już teraz planujemy kolejną wycieczkę dydaktyczną dla przyszłorocznych maturzystów.

Czytany 454 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.