Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Awans naszych koszykarzy do finału wojewódzkiego

Organizatorem turnieju był ZS im. Stanisława Staszica w Pile. Zawody odbyły się z udziałem 4 drużyn: II LO Konin, LO Międzychód, ZSP 1 Jarocin, ZS im. Stanisława Staszica w Pile.


W otwarciu turnieju uczestniczyli: Przemysław Pochylski – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Pilskiego, Marek Święszkowski - dyrektor ZS im. Stanisława Staszica w Pile i przewodniczący NSZS w Pile, Renata Wolska – Członek Zarządu SZS WIELKOPOLSKA. Mecze prowadzili sędziowie PZKoSZ, obsługę medyczną na zawodach sprawował ratownik medyczny. Obsługę stolika sędziowskiego sprawowały uczennice ZS St. Staszica Piła: Paulina Paternak, Anna Łuczak, Natalia Hływa. Uczestnicy turnieju otrzymali obiad w stołówce Internatu ZS im St. Staszica. Turniej odbył się zgodnie z regulaminem WIMS 2016/2017. Na zakończenie, za miejsca 1,2,3 drużyny otrzymały puchary, które ufundował KS BASKET Piła, oraz wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy
  Komunikat z zawodów

 

Czytany 423 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.