Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Dnia 16 marca w PWSZ w Pile odbył się Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, tym razem w całości poświęcony sportowi tychże krajów. Konkurs polegał na rozwiązaniu quizu, który zawierał krótkie pytania w języku angielskim dot. dziejów sportu, dyscyplin sportowych, słynnych obiektów, sportowców, wydarzeń sportowych oraz ciekawostek i aktualności.

Naszą szkołę reprezentowała silna grupa 11 uczniów, z których aż pięciu otrzymało wyróżnienie: Wiktoria Wiącek III e, Krystian Piasecki III e, Mateusz Gawle IV TW, Maksym Szubert IV TW, Paweł Walkowiak II b. Gratulujemy!

Czytany 706 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.