Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Angielski na scenie

W piątek  - 17 marca 2017 - w naszej szkole odbyła się seria anglojęzycznych występów naszych uczniów. Stworzony przez nich performance pod szyldem "Angielskiego na scenie" składał się  ze sztuk napisanych w poprzednich latach . Premierowo pojawiły się również kompletnie nowe widowiska, które równie zachwycały swoim poziomem. W role aktorów wcielili się uczniowie klasy 2a i 2f wykonując spektakle pt. "Little Red Riding Hood" oraz "Snow White" i "The Little Match Girl".

Między występami mogliśmy wsłuchać się w muzykę w wykonaniu Karoliny Greli, Arkadiusza Ludkowskiego, a także Pauliny Pasternak. Goście i uczniowie naszej szkoły nagrodzili wszystkich wykonawców sążnistym aplauzem. Wydarzenie stanowiło kompilację dotychczasowej twórczości anglojęzycznej naszych uczniów.  
  Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas oraz uwagę, a przede wszystkim szczególnie dziękujemy gościom z Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Pile .
"Angielski na scenie" to działalność, która rozpoczęła się w roku szkolnym 2013/14. Szybko okazało się, że inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Pomimo upływu trzech lat nadal nie brakuje chętnych, zgłaszających zainteresowanie udziałem w teatralnych przedsięwzięciach. Na deskach sceny uczniowie wystąpili do tej pory pod kierownictwem pani A.Kempnej i M.Filody, M.Urban w spektaklach "Little Red Riding Hood", "Cinderella" oraz "High School Musical". W roku szkolnym 2015/16 uczniowie wystawili kolejną sztukę pod tytułem "Snow White", a klasa medialna stworzyła pierwszy samodzielny teledysk i nagrała własne reinterpretacje kultowych filmów o agencie 007 w języku angielskim. Sami uczniowie traktują cały proces twórczy jako możliwość poszerzenia kompetencji językowych i umiejętności aktorskich oraz rozwijanie swoich talentów. Przed nami jeszcze wiele wyzwań i kolejnych premier. Nasza kreatywność nie zna granic."

Czytany 527 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.