Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - finał

Dnia 4 kwietnia 2017 r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile odbył się VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego. W II etapie konkursu powiatowego wzięło udział 13 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego.

W tym etapie uczestnicy rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny z elementami wiedzy o krajach anglojęzycznych, za który mogli uzyskać maksymalnie 30 pkt. Pięciu najlepszych awansowało do ustnego etapu konkursu gdzie musieli wykazać się umiejętnościami krasomówczymi i komunikacyjnymi. Uczestnik mógł uzyskać w tym etapie maksymalnie 30 punktów (10 pkt. prezentacja tematu, 10 pkt. dyskusja z komisją, 10 pkt. umiejętności językowe). Zwycięzcą konkursu został zdobywając łącznie największą ilość punktów Arkadiusz Ludkowski z ZS im. Stanisława Staszica w Pile,  II miejsce zajął Mateusz Guła z ZSE w Pile a na miejscu III uplasowała się Wiktoria Sępińska z ZS im. St. Staszica w Pile. Komisja konkursowa przyznała również dwa wyróżnienia dla Wiktora Sienkiewicza z I LO w Pile oraz dla Macieja Wentowskiego z ZSP nr 3 W Pile. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Podziękowania dla naszych sponsorów za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu:

Starosta Pilski
Eligiusz Komarowski
Aleksandra Szeremet-Wilczyńska
CreOwnia
Magdalena Andruszkiewicz
Wiecznie Bazgrająca
Krzysztof Pabich
PABICH Sp.z o.o.
Piotr Trzaskalski
Corsan
 

 

Czytany 770 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.