Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Pasje naszych uczniów

Nazywam się Karolina, jednak bliscy nazywają mnie Koral. Rysowanie od sześciu lat jest dla mnie wielką pasją. Z początku tworzyłam prace związane z "Fineaszem i Ferbem", wkrótce jednak zaczęłam wymyślać własne postaci i historie, które chciałam przelać na papier.

Moje hobby nie tylko pomaga mi zabić nudę, ale również stało się moim stylem życia. Pomaga mi to radzić sobie ze stresem, strachem, odciąga moje myśli od problemów. Stanowi to swoistego rodzaju katalizator, który pozwala mi zrozumieć lepiej świat, ludzi wokół, obecne wydarzenia, a także wyrazić moje uczucia i myśli. Najchętniej szkicuję ołówkiem oraz tworzę pracę przy użyciu tabletu komputerowego. Uwielbiam motywy tajemnicze, symboliczne i magiczne łączone z codziennością czy żartami. Przyjemność sprawia mi zabawa stylem. Marzę, by kiedyś tworzyć filmy lub seriale animowane na bazie historii wymyślonych przeze mnie lub wspólnie z przyjaciółmi.


Czytany 1196 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.