Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Pielgrzymka klas maturalnych

W dniach 7-8 kwietnia 2017r. klasy maturalne z Nafty - miały okazję uczestniczyć w pielgrzymce maturzystów diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej na Jasną Górę.

Uczniowie, pod opieką katechetów i księdza Jacka Dziadosza piątkowy dzień spędzili w Częstochowie, uczestnicząc kolejno w konferencji z Szymonem Hołownią pełnej wspólnych śpiewów i modlitw, a później w sakramencie spowiedzi świętej, na mszy świętej w Bazylice, na drodze krzyżowej oraz w zawierzeniu maturzystów Jasnogórskiej Pani.

Zmęczeni, lecz spełnieni maturzyści udali się następnie do Krakowa, gdzie miał miejsce nocleg. Sobotni poranek rozpoczął się wycieczką na Stary Rynek i zwiedzaniem nowoczesnego i ciekawego muzeum w podziemiach Starego Rynku pod Sukiennicami, które dostarczyło im z pewnością wielu informacji o historii Krakowa, jak i całej Polski. Po południu uczniowie udali się w drogę do Oświęcimia w celu zwiedzenia Muzeum Auschwitz-Birkenau. Była to dla nich zarazem interesująca lekcja historii i ogromne przeżycie, które będą zapewne pamiętać przez długi czas. Po pełnym wrażeń dniu maturzyści, bogatsi o wiarę w pomyślność egzaminu maturalnego i dodatkową wiedzę zdobytą podczas zwiedzania, udali się w drogę powrotną do Piły.
tekst: Karolina Piątek - 3d

Czytany 798 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.