Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Ciało i umysł okiem fizyka

„Dziwny świat mechaniki kwantowej a mechanizmy rządzące światem, czyli ciało i umysł człowieka oczami fizyka ” tak brzmiał tytuł wykładu prof. nzw. dr hab. Stanisława A. Różańskiego, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 3B wraz z panią M. Piekarską. 

XI Festiwal Nauk, czyli wydarzenie organizowane przez pilski PWSZ, był okazją do zdobycia dodatkowej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. 6 kwietnia 2017r. tegoroczni maturzyści wzbogacili swoją wiedzę i umiejętności wysłuchując wykładu i wykonując różne doświadczenia fizyczne. Była to ciekawa forma uzupełnienia zagadnień maturalnych.

Czytany 712 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.