Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 11 kwiecień 2017 05:38

Warsztaty operatorsko-montażowe

9 kwietnia grupa uczniów z klas medialnych miała niezwykłą możliwość skorzystania pod okiem fachowców z warsztatów operatorsko-montażowych w Warszawskiej Szkole Filmowej. Podczas zajęć uczniowie mieli za zadanie nagrać krótkie filmy szkoleniowe inspirowane dziełem Kieślowskiego pt. "Gadające głowy".

Zdobyli wiedzę dotyczącą ustawienia światła, postaci w kadrze oraz nagłośnienia sceny. Kolejnym etapem szkolenia był samodzielny montaż przygotowanych scen. Po ukończeniu kursu uczniowie otrzymali zaświadczenia będące potwierdzeniem zdobytych umiejętności.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.