Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

"Nafta" górą

Dnia 24.04.2017 na terenach leśnych MOSIR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Susane Lächele (1f) natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Fąs (1d) drugie Arkadiusz Drozdowicz (3d) trzecie Krystian Wojciechowski (1d). Drużynowo zespół dziewcząt i chłopców wywalczył awans do zawodów wojewódzkich.


Dziewczyny:
Kaja Smoleń, Martyna Czachowska, Marta Kamińska, Daria Bąk, Karolina Kin, Julia Korba, Klaudia Starkowska, Wiktoria Wiącek.

Chłopcy:
Gracjan Publicewicz, Radek Sójka, Miłosz Szmyt. Gratulujemy
Opiekun: p.Renata Zahorska
Fotograf: Karolina Kin

Czytany 462 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.