Naukowe osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/20:
Nazwisko i Imię ucznia oraz klasa |
Miejsce / nagroda / wyróżnienie |
Pełna nazwa konkursu/ olimpiady |
Etap (powiatowy/ międzypow/ wojewódzki/ ogólnopolski) |
Data, miejscowość |
Czeppil Mikołaj 2a |
II miejsce |
Międzynarodowy Półfinał Polski i Węgier w Konkursie First Lego League |
ogólnopolski |
01.02.2020r., Kraśnik |
Dzidziul Wiktor 1b |
Finalista |
XVIII Wielkopolski Konkurs Matematyczny “Supermatematyk” |
wojewódzki |
22.02.2020 Piła (finał odbędzie się 11.09.2020 w Poznaniu) |
Giełczyk Bogumiła 1bG |
Finalista |
XVIII Wielkopolski Konkurs Matematyczny “Supermatematyk” |
wojewódzki |
22.02.2020 Piła (finał odbędzie się 11.09.2020 w Poznaniu) |
Grabowski Jakub 2b |
Finalista |
XVIII Wielkopolski Konkurs Matematyczny “Supermatematyk” |
wojewódzki |
22.02.2020 Piła (finał odbędzie się 11.09.2020 w Poznaniu) |
Gurda Karolina 1f |
wyróżnienie |
XIX Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego |
powiatowy |
22.11.2019r., Piła |
Hubar Adam 1b |
Finalista |
Wojewódzkiego etapu XII edycji Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”. |
wojewódzki |
21.03.2020r., Poznań |
Hubar Adam 1b |
II miejsce |
Powiatowy Konkurs pt. „Straż graniczna” |
powiatowy |
|
Jabłońska Wiktoria 1cG |
III miejsce |
Ogólnopolski XIV Konkurs Literacki o nagrodę FanFila |
ogólnopolski |
Poznań, 14.03.2020r. |
Jakuć Hubert 1cG |
II miejsce |
Powiatowy Konkurs pt. „Straż graniczna” |
powiatowy |
|
Karaszewska Maria 3b |
I miejsce |
XX Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Złotowskiego |
powiatowy |
28.11.2019r. Jastrowie |
Karaszewska Maria 3b |
wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” |
międzynarodowy |
Toruń, maj 2020 |
Kazała Jakub 2A |
udział w zawodach okręgowych |
XLVI Olimpiada Geograficzna |
okręgowy |
08.02.2020, Poznań |
Kierszka Anna 2b |
wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” |
międzynarodowy |
Toruń, maj 2020 |
Kirpa Alan 2e |
II miejsce |
Powiatowa Olimpiada Wiedzy O HIV/AIDS pod hasłem: „AIDS- wczoraj, dziś, jutro”. |
powiatowy |
02.12.2019 Piła |
Kozłowski Filip 2b |
Finalista |
XVIII Wielkopolski Konkurs Matematyczny “Supermatematyk” |
wojewódzki |
22.02.2020 Piła (finał odbędzie się 11.09.2020 w Poznaniu) |
Krysiak Amelia 2f |
III miejsce |
XX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX, kategoria EAGLES |
ogólnopolski |
03.03.2020, Bielsko - Biała |
Kubera Gabriela 1f |
Finalistka |
XXXV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
ogólnopolski |
8.06.2020r., Poznań |
Leniec Aleksandra 1fG |
wyróżnienie |
Zaduszki. Konfrontacje mistrzów słowa. X Powiatowy Konkurs Recytatorski im. ks. St. Olędzkiego |
powiatowy |
5.11.2019r. Piła |
Martenka Julia 2c |
III miejsce |
Ogólnopolski XIV Konkurs Literacki o nagrodę FanFila |
ogólnopolski |
Poznań, 14.03.2020r. |
Nowacki Hubert 1cG |
II miejsce |
Powiatowy Konkurs pt. „Straż graniczna” |
powiatowy |
|
Olijarczyk Joanna 3e |
wyróżnienie |
V Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Przyroda wokół nas” |
wojewódzki |
20.01.2020r. Poznań |
Pierzyńska Pola 1e |
I miejsce |
Powiatowa Olimpiada Wiedzy O HIV/AIDS pod hasłem: „AIDS- wczoraj, dziś, jutro”. |
powiatowy |
02.12.2019r. Piła |
Piwowarska Katarzyna 1a |
wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” |
międzynarodowy |
Toruń, maj 2020 |
Podgajny Kacper 2c |
Finalista |
XLIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Francuskiego |
ogólnopolski |
4.04.2020, Łódź |
Podgajny Kacper 2c |
III miejsce |
Ogólnopolski XIV Konkurs Literacki o nagrodę FanFila |
ogólnopolski |
Poznań, 14.03.2020r. |
Spychalski Marcin 2f |
III miejsce |
XX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX, kategoria EAGLES |
ogólnopolski |
03.03.2020, Bielsko - Biała |
Strzałkowski Maciej 1fG |
II miejsce |
XIX Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego |
powiatowy |
22.11.2019r., Piła |
Szypura Marek 1bG |
Finalista |
XVIII Wielkopolski Konkurs Matematyczny “Supermatematyk” |
wojewódzki |
22.02.2020 Piła (finał odbędzie się 11.09.2020 w Poznaniu) |
Wójcik Dorian 1bG |
III miejsce |
XX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX, kategoria LIONS |
ogólnopolski |
03.03.2020, Bielsko - Biała |
Sportowe osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/20
Nazwisko i Imię ucznia oraz klasa |
Miejsce / nagroda / wyróżnienie |
Pełna nazwa konkursu/ olimpiady |
Etap (powiatowy/ międzypow/ wojewódzki/ ogólnopolski) |
Data, miejscowość |
Banasik Olga 1cG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt |
powiatowy |
23.01.2020r. Piła |
Banasik Olga 1cG |
III miejsce |
Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt |
rejonowy |
3.03.2020r. Piła |
Barańczyk Piotr 1a |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Berndt Maria 1eG |
III miejsce |
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Pilskiego |
powiatowy |
20.11.2019 Piła |
Bilejczyk Przemysław 1b |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
Piła, 29.10.2019r. |
Błaś Mateusz 1bG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Chmielewska Aleksandra 1f |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Domagała Tomasz 1aG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
Piła, 29.10.2019r. |
Dzidziul Wiktor 1b |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
Piła, 29.10.2019r. |
Gapińska Weronika 2c |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Gębala Katarzyna 3f |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Gorlas Adrianna 1fG |
III miejsce |
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Pilskiego |
powiatowy |
20.11.2019 Piła |
Gruszka Zuzanna 3f |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Gryka Aleksandra 3b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Hermaszczuk Antonina 1aG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Hołowacz Wiktoria 1bG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Hołowacz Wiktoria 1bG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Kazimierski Mikołaj 1dG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Kędzia Wiktoria 1eG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 PIła |
Klimczak Karolina 1fG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Klimczak Karolina 1fG |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Klimczak Karolina 1fG |
II miejsce |
Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w biegu na 1000m |
wojewódzki |
18.01.2020r., Kalisz |
Klupś Marta 1f |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Klupś Marta 1f |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Kocoń Jakub1eG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
Piła, 29.10.2019r. |
Konek Paweł 2a |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Konek Piotr 2d |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Konek Piotr 2d |
V miejsce |
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. w Lekkoatletyce w chodzie na 20 km |
ogólnopolski |
7.09.2019, Gdańsk |
Konek Piotr 2d |
VI miejsce |
Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce w chodzie sportowym na 5 km |
ogólnopolski |
14.02.2020r., Toruń |
Kopka Antonina 1f |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Kopka Antonina 1f |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Korczak Kajetan 3b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Korkowicz Maja 1d |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Kosik Natalia 1fG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Kosik Natalia 1fG |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Kosik Natalia 1fG |
III miejsce |
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Dziewcząt |
powiatowy |
29.10.2020r. Piła |
Kosik Natalia 1fG |
I miejsce |
Ogólnopolskie Zawody Sportowe Superleague Triathlon 2019 Enduro Sprint |
ogólnopolski |
29.06.2019r., Poznań |
Kosik Natalia 1fG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Kowalski Michał 1aG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Kozłowska Marta 1aG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 PIła |
Kraska Wiktoria |
III miejsce |
Mistrzostwa Rejonowe w Piłce Koszykowej Dziewcząt |
rejonowy |
03.03.2020 Piła |
Kręcka Daniela 1fG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Król Angelika 3d |
III miejsce |
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Dziewcząt |
powiatowy |
29.10.2020r. Piła |
Kuczmyło Olga 1aG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Kuczmyło Olga 1aG |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Kuczmyło Olga 1aG |
IV miejsce |
Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w skoku wzwyż |
wojewódzki |
18.01.2020r., Kalisz |
Kurasz Justyna 1eG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Kurasz Justyna 1eG |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Kwidzyński Paweł 3c |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Lach Julia 3e |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Lemańska Aleksandra 1eG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Maciaszek Adrian 1aG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Mackiewicz Maciej 1c |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Mazur Sergiusz 2a |
I miejsce |
8. Edycja Pucharu Starosty Powiatu Pilskiego „Ergowiosła” – kat. chłopców szkół ponadgimnazjalnych |
powiatowy |
05.12.2019 Piła |
Michalak Dominika 1eG |
I miejsce |
8. Edycja Pucharu Starosty Powiatu Pilskiego „Ergowiosła” – kat dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych |
powiatowy |
05.12.2019 Piła |
Michalak Dominika 1eG |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Michalak Dominika1eG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Michalak Marta 3f |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
powiatowy |
23.01.2020 Piła |
Michalak Marta 3f |
III miejsce |
Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce Dziewcząt |
rejonowy |
03.03.2020 |
Mrotek Aleksandra 1aG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 |
Mucha Joanna |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
|
Muszyński Adam 3b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Muszyński Adam 3b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 |
Oleszczyk Agata 1cG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt |
powiatowy |
23.01.2020r. Piła |
Oleszczyk Agata 1cG |
III miejsce |
Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt |
rejonowy |
03.03.2020 Piła |
Olszewski Igor 1a |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Ossowska Michalina 1fG |
III miejsce |
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Pilskiego |
powiatowy |
20.11.2019r. Piła |
Ostrycharczyk Inez 1eG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Ostrycharczyk Inez 1eG |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Palacz Alicja 2d |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Palacz Alicja 2d |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Piekarska Julia 1fG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym |
powiatowy |
21.11.2019r Łobżenica |
Półgęsek Wojciech 1fG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Preihs Adrianna 1b |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Pupin Kacper 2b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Rubaszko Liwia 3d |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
powiatowy |
24.11.2019 |
Sarnacka Alicja 3e |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Smętkowski Maciej 1bG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Stachowiak Kinga 3d |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
powiatowy |
24.11.2019 |
Strokosz Oliwia 1eG |
III miejsce |
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Pilskiego |
powiatowy |
20.11.2019r. Piła |
Stróżyński Filip 3f |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Strzałkowski Maciej 1fG |
II miejsce |
XV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie „O Puchar Jesiennej Bryzy” |
ogólnopolski |
28.09.2019r, Drzewoszewo |
Szarejko Natalia 1b |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Szarejko Natalia 1b |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Szarejko Natalia 1b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Szczęsna Aleksandra 3g |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 |
Śliwiński Norbert 1b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Wasilewski Filip 2b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Wasilewski Filip 2b |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Wasilewski Filip 2b |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
Piła, 29.10.2019r. |
Wojciechowski Krystian 3d |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Chłopców |
powiatowy |
05.03.2020 Piła |
Wolińska Roksana 1bG |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Wolińska Roksana 1bG |
III miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
powiatowy |
10.11.2019 Piła |
Wolińska Roksana 1bG |
II miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
powiatowy |
04.03.2020 Piła |
Wyroślak Martyna 2d |
I miejsce |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
powiatowy |
27.09.2019 Piła |
Wyroślak Martyna 2d |
VII miejsce |
Mistrzostwa Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
12.10.2019 Poznań |
Wyroślak Martyna 2d |
VIII miejsce |
XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkoatletyce |
ogólnopolski |
20.07.2019r. |
Wyroślak Martyna 2d |
VII miejsce |
Sztafetowe Mistrzostwa Wielkopolski w Biegach Przełąjowych |
wojewódzki |
17.10.2019r., Poznań |
Zabel Julia 3a |
III miejsce |
8. Edycja Pucharu Starosty Powiatu Pilskiego „Ergowiosła” – kat dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych |
powiatowy |
05.12.2019, Piła |