Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Brąz dla Adama

W dniach 20-21.05.2017 w Bielsku Białym odbył się Puchar Europy Juniorów Młodszych w Judo. W gronie zawodników nie zabrakło Adama Stodolskiego z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Pile uczenia Ie  który zdobył brązowy medal w wadze  -73 kg. Adam po raz kolejny udowodnił że praca jaka została wykonana z trenerami na treningach procentuje w zawodach nie tylko krajowych ale również rangi międzynarodowej.


Adam w tym roku startował w trzech Pucharach Europy na których zawsze zdobywał punktowane miejsce: Zagrzeb (Chorwacja) 7 miejsce, Teplice (Czechy) 1 miejsce i Bielsko Biała 3 miejsce.  W Mistrzostwach Polski które odbyły się 5-6.05.2017 r. w Gorzowie Wlkp. obronił tytuł Mistrza Polski z poprzedniego roku.
Teraz czeka Adama ciężka praca na treningach aby dobrze przygotować się do najważniejszych imprez sezonu jakimi są Mistrzostwa Europy i Świata    

Czytany 243 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.