Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Nadnoteckie Dni Literatury

26 maja klasa 2c w ramach Nadnoteckich Dni Literatury organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Pile wzięła udział w spotkaniu autorskim z poetą Edmundem Czynszakiem. Jego wiersze były tłumaczone i wyświetlane na murach  przy ulicy Brackiej w Krakowie. 

Jest autorem legendy "Hammerowie siodło" skamieniałej rozpaczy napisanej w odpowiedzi na konkurs ogłoszony wśród członków grupy literackiej "Sprężyna". Obecnie tekst legendy eksponowany jest w Barze nad zalewem Koszyckim w pobliżu legendarnego głazu. Jest autorem kilku tekstów piosenek. W lutym 2013 roku otrzymał kolejne wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim w Rabce-Zdrój "Serduszkowy wiersz" W maju 2013 otrzymał nagrodę publiczności w turnieju jednego wiersz 15.edycji Nadnoteckich Dni Literatury za wiersz Przedwieczorny balans.

Czytany 426 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.