Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Medialni na spotkaniu z Dolanem

25. maja,  na specjalne życzenie uczniów klas medialnych, w repertuarze pilskiego Kina Koral pojawił się wyjątkowy tytuł - "Mama". Film Xaviera Dolana, jednego z najwybitniejszych reżyserów współczesnego kina. Otrzymał nagrodę jury w Cannes oraz Cezara w kategorii najlepszy film w 2014 roku. Dolan w swoimi utworze porusza bardzo ważny dla siebie temat relacji matka-syn. Samotna kobieta w trudnej sytuacji finansowej, usiłuje wychować syna z zespołem nadpobudliwości. Poruszający obraz o wielkiej miłości, problemie dorastania i samoakceptacji. Zrealizowany z niesamowitym rozmachem wizualnym i soundtrackiem w tle. Z pewnością pozostanie z nami na bardzo długo.

Czytany 225 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.