Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

II miejsce w konkursie ogólnopolskim Bóg, Honor , Ojczyzna

W Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu, 2 czerwca 2017 roku wręczono nagrody zwycięzcom II ogólnopolskiej edycji konkursu Bóg, Honor , Ojczyzna – wartości polskiego. II miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły z klasy 2c: Paulina Wieczorek, Filip Borowicz, Patryk Idzikowski i Patryk Piszczek.

Pokonali oni około 40 innych zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych. Gości przywitała dyrektor Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu Anna Gruszecka, przybliżając zgromadzonym historię rodziny Raczyńskich i budynku biblioteki. Kolejno głos zabrali także naczelnik OBEN IPN w Poznaniu dr Agnieszka Łuczak oraz wiceprezes PTZ Oddział w Krakowie dr hab. Marian Wołkowski-Wolski. Oboje podkreślili znaczenie konkursu dla edukacji historycznej i patriotycznej młodego pokolenia. Należy dodać, że nasi uczniowie, najpierw zostali laureatami etapu wojewódzkiego. Etap ogólnopolski polegał na zaprezentowaniu swojej pracy  i rozmowie przed komisją. Zespół przygotował reportaż historyczny pt. Od Barbary do Barbary.
Laureatom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Czytany 676 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.