Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej

W dniach 5 i 6 czerwca 2017 r. w Łodzi odbyły się eliminacje konkursowe IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. Wciągu dwóch dni zaprezentowało się ponad 100 wykonawców z całego kraju. Uczestnicy wykonywali piosenki solo, w duetach i w zespołach. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Marta Piosik z kl 1a i Kinga Kozera z kl. 2a. Wykonały one piosenkę pt: "Wernisaż". Konkurs zakończył się we wtorek 6 czerwca 2017r.  Nasze uczennice zdobyły wyróżnienie w kategorii: duety. Gratulujemy.

Czytany 615 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.