Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

"Inspirująca chemia wokół nas" - konkurs

W ramach realizacji projektu grantowego współfinansowanego prze fundację BZ WBK „ Bank Ambitnej Młodzieży „ w dniach 5 i 7 czerwca br. odbyły się w naszej szkole warsztaty chemiczne prowadzone przez edukatorów z Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia z którym nasza szkoła współpracuje od paru lat. Tematyka zajęć była dostosowana do realizowanego przez daną klasę profilu. Było kolorowo (chrom, mangan, wskaźniki), wybuchowo ( w głównej roli wystąpił wodór ) a także wesoło gdyż każdy dzień zajęć kończył się pokazem efektownych doświadczeń chemicznych.

W zajęciach uczestniczyła młodzież z 11 klas. Przed pokazami został wręczone nagrody dla zwycięzców 1 szkolnego konkursu chemicznego. Oprócz dyplomów laureaci otrzymali pamięć zewnętrzną ufundowaną ze środków przyznanych na realizację projektu przez fundację BZ WBK „Bank Ambitnej Młodzieży"

Arkusze z pytaniami finałowymi:
Grupa A
Grupa B
Grupa C

W kategorii klas pierwszych laureatami zostali :

 1.  ex aequo
  Paweł Błoch - Ib
  Miłosz Szmyt - I c

3.Martyna Jędrzejczyk - Ib

W kategorii klas pierwszych o profilu biologiczno – chemicznym laureatami zostali:

 1. Aleksandra Jaworska - Ie
 2. Mikołaj Łosoś - If
 3. Natalia Galicka - Ie

W kategorii klas drugich o profilu biologiczno chemicznym laureatami zostali:

 1. Oliwia Załachowska - IIf
 2. Karolina Śron - IIf
 3. Paulina Poznaniak - IIf

Organizatorem zajęć ze strony szkoły był nauczyciel chemii pan Adam Chamier – Ciemiński przy wsparciu wicedyrektorów: pani Beaty Krzewińskiej i pana Tomasza Kowala.

Czytany 331 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.