Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Zajęcie terenowe klasy II A

Projekt –„ Rzeki Krajny” W dniu 08.06.2-17 uczniowie klasy II A w ramach projektu „Rzeki Krajny” wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Rurzycą. Pod kierunkiem Pana Dr Pawła Owsiannego i Pana Mgr Mateusza Gutowskiego poznaliśmy zbiorowiska roślinne w dolinie rzeki i jej wodach. Przeszliśmy również nad położone w dolinie mechowisko, gdzie zaobserwowaliśmy chronione gatunki roślin m.in. rosiczkę i kukułkę szerokolistną.

Mogliśmy też obserwować ptaki np. perkozy, łabędzie i kaczki z młodymi oraz mogliśmy nasłuchiwać odgłosów ptaków np. tych żyjących w szuwarach. Projekt rozpoczął się we wrześniu badaniem przepływu wód rzeki Rurzycy. Zakończenie projektu odbędzie się 22 czerwca w auli Zamiejscowego Ośrodka UAM w Pile, gdzie przedstawimy wykonany na temat rzeki Rurzycy lapbook i prezentację multimedialną.

Czytany 333 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.