Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Festiwal Filmoteki Szkolnej

W dniach 12-13 czerwca uczniowie z naszej szkoły brali udział w Festiwalu Filmoteki Szkolnej organizowanego przez Filmotekę Narodową, Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Warszawską Szkołę Filmową. Uczniowie mieli możliwość spotkać się z aktorami, reżyserami oraz krytykami filmowymi. Pierwszego dnia każdy brał udział w warsztatach takich jak charakteryzacji, storyboardu, scenopisarstwa.

Następnie w kinie “ ILUZJON” odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowano prace uczniów w postaci krótkiego reportażu, po tej części odbyła się projekcja filmu “ Komunia” w reż. Anny Zameckiej, po którym wszyscy mieli możliwość spotkać się z operatorem filmu Małgorzatą Szyłak, gdzie każdy mógł podzielić się refleksjami oraz zadać wszelkie pytania. Drugiego dnia w Warszawskiej Szkole Filmowej uczniowie spotkali się na warsztatach z zaproszonymi ekspertami takimi jak Piotr Zelt, Agnieszka Kruk i Adam Kruk.

autor tekstu Samuel Hubenthal 1m,
zdjęcia: Jagoda Kurnikowska, Krzysztof Strzelec, Natalia Lis-Błaszczyk, Julia Denisiuk

Czytany 335 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.