Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Warsztaty filmowe

10 i 11 czerwca uczniowie klas medialnych mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach filmowych zorganizowanych przez Gdyńskie Centrum Filmowe. Warsztaty mają za zadanie pogłębienie wiedzy z zakresu korzystania z języka filmowego przy własnych produkcjach, zarówno szkolnych jak i prywatnych.

Wykładowcy – czynni zawodowo filmowcy – uczą w sposób przystępny podstaw języka filmowego, obsługi profesjonalnego sprzętu oraz zdradzają w jaki sposób można zastąpić profesjonalny sprzęt w warunkach domowych.

Uczestnicy zajęć poznają podstawy kadrowania i kompozycji, które obowiązują w filmach fabularnych i dokumentalnych. Warsztaty łączyły w sobie formę wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu filmowego i oświetleniowego.

autorką zdjęć z Gdyni jest też Wiktoria Rózga

Czytany 298 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.