Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

"Od Demokracji do Konstytucji"

W dniu 8 czerwca br , 24 uczniów z klas 1a, 1c i 2c wzięło udział w konkursie pod patronatem Posła Błażeja Łukasza Pardy. Uczniowie odpowiadali na pytania z zakresu m.in. demokracji bezpośredniej, konstytucji, wiedzy o sejmie. Nagrodą jest wyjazd dla 7 osób 20 czerwca br do Warszawy na zwiedzanie Sejmu RP. Do stolicy pojadą: Filip Borowicz – kl.2c, Aleksandra Jaraszkiewicz – kl.1a, Mariusz Korpal – kl.2c, Agata Martenka – kl.1c, Rafał Pieścikowski – kl.1c, Bartłomiej Banaś – kl1a, Natalia Czerwińska – kl.1c

Czytany 757 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.