Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

2a w Gdańsku

W dniach 12-14 czerwca uczniowie 2a udali się na wycieczkę do Trójmiasta, pod opieką Pana Sławomira Białego oraz Pani Małgorzaty Soroczyńskiej. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Gdańsk m.in zabytki Starego Miasta oraz Muzeum Bursztynu. W godzinach popołudniowych miło spędziliśmy czas na Sopockim Molo. Następnego dnia zwiedziliśmy dwa muzea: Muzeum Uphagena i Muzeum II Wojny Światowej.

Dodatkowo wysłuchaliśmy pięknego koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej. Ostatniego dnia wspaniałej przygody mieliśmy przyjemność obejrzeć dwa okręty znajdujące się w Gdyni: Dar Pomorza i Błyskawica. Pod koniec wycieczki udaliśmy się na plażę w Gdyni, by pożegnać morze. Przez cały wyjazd dopisywała nam słoneczna pogoda i wyśmienity humor.
Tekst: Weronika Deja, Magdalena Palacz i Natalia Wojtowicz

Czytany 498 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.