Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Beauty and the Beast

W ramach obcowania z kulturą anglojęzyczną uczniowie naszej szkoły 26 kwietnia mieli możliwość wzięcia udziału w projekcji filmowej brytyjsko - amerykańskiego obrazu "Beauty and the Beast" ("Piękna i Bestia"). Specjalnie dla naszych uczniów film sprowadzono do Piły oraz wyświetlono w oryginalnej wersji językowej czyli bez polskich napisów oraz lektora.


W pokazie wzięły udział klasy Ie, If, IIId, IIIe pod opieką nauczycielek anglistek Marty Filipczuk, Małgorzaty Soroczyńskiej i Moniki Filody. Pomysłodawcą oraz osobą czuwającą nad przebiegiem realizacji przedsięwzięcia była pani Małgorzata Soroczyńska. Film jest przepięknym połączeniem romantycznej opowieści z musicalem. Recenzje uczniów były bardzo pozytywne. Film wzbudził uznanie również u płci „brzydkiej”. Było to już II w cyklu wyjście na projekcję obrazu anglojęzycznego w oryginale.

Czytany 156 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.