Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Tytuł ZNACK dla 2d i ZNACU dla Magdy Koltermann

Od roku 2004/2005 przyznawany jest tytuł ZNACK czyli Zdecydowanie Najbardziej Aktywna Czytelniczo Klasa. W tym roku szkolnym otrzymała go klasa 2d (wychowawca Wiesława Małowicka), której na ręce przewodniczącej przekazany został dyplom i słodki upominek.

Klasa w sumie wypożyczyła w roku szkolnym: 646 książek, co daje średnią wypożyczeń przypadającą na ucznia w klasie: 21,51. Po raz pierwszy postanowiono też przyznać tytuł ZNAKU czyli Zdecydowanie Najbardziej Aktywny Czytelniczo Uczeń. Ten zaszczytny tytuł trafił do Magdaleny Koltermann z 2b, która wypożyczyła w roku szkolnym 2016/2017 największą liczbę książek — 65 vol. Magda otrzymała dyplom i nagrodę. Gratulujemy i życzymy pasjonujących podróży z książką w czasie wakacji. Pamiętajcie, książki dostarczają nam pojęć myślowych i nowych idei, rozszerzają naszą świadomość i nasz świat, pobudzają fantazję i uczą budowania obrazów w naszej wyobraźni. To dzięki książkom łatwiej nam zrozumieć siebie, odkryć, że są inni, którzy myślą jak my i uświadomić sobie, że mamy prawo do swoich odczuć i reakcji. Książki umacniają nasze poczucie własnej wartości. Dlatego sięgajcie do tych tradycyjnych, papierowych i tych w wersji elektronicznej jak najczęściej.

Czytany 235 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.