Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Adam na Mistrzostwach Europy

W dniach 30.06. - 2.07.2017r. w Kownie (Litwa) odbyły się Mistrzostwa Europy w Judo Juniorów Młodszych, w reprezentacji  Polski wystartował podopieczny trenerów Józefa i Tomasza Jopków, Adam Stodolski (UKS leśnik Kaczory) uczeń ZS im. Stanisława Staszica, który stoczył 5 walk z czego wygrywając 3 walki co pozwoliło zająć wysokie VII miejsce. W walkach które stoczył spotkała się z zawodnikami ścisłej czołówki Europejskiej.

W niedzielę brał udział w drużynowych zawodach z Reprezentacją Polski z która również po stoczeniu 4 meczów zajął VII miejsce. Adam swoim występem mocno  przyczynił się do tego sukcesu, wygrywając między innymi z nr. 1 rankingu Europejskiego M.Koc (Turcja).

Czytany 77 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.