Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Puchar Polski dla Adama

W dniach 24-25 września 2016 r. w Warszawie  odbył się XVIII  Warsaw Judo  Open (Międzynarodowy Puchar Polski) -  juniorów ,  juniorek ,- juniorek i juniorów młodszych oraz  - młodzików . W zawodach wystartował podopieczny trenerów Józefa i Tomasza Jopków Adam Stodolski uczeń klasy IE.


Adam Stodolski  wygrywając  7 walk  przez ippon (przed czasem) zdobywając złoty medal  w wadze  73 kg, Nadmienić należy iż jest to turniej uważany za jeden z najsilniej obsadzonych który odbywa się w Polsce, udział wzięło w nim 1500 zawodników z 36 państw

Czytany 367 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.