Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Najbardziej usportowiona szkoła w powiecie pilskim

30 września 2016r. odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017. Była to okazja do podsumowania roku ubiegłego. We współzawodnictwie sportowym w ramach Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży (na które składają się punkty z wszystkich imprez sportowych, które odbyły się w roku szkolmnym 2015/2016) zwyciężył Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, co daje mu miano najbardziej usportowionej szkoły w kategorii dziewcząt – I miejsce w powiecie oraz w kategorii chłopców – I miejsce w powiecie. Gratulujemy sportowcom oraz i ch opiekunom.Czytany 869 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.