Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

"Sleeveface z książką" - konkurs fotograficzny

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w konkursie fotograficznym “Sleeveface z książką”. Sleeveface to zabawa polegająca na dopasowywaniu zdjęć z okładek płyt winylowych do różnych sytuacji, ludzi i miejsc. Proponujemy zamiast płyt użyć książek znajdujących się zarówno w domowych, miejskich jak i szkolnych bibliotekach.

Wystarczy więc wybrać okładkę ulubionej książki i sprytnie wmontować ją w zdjęcie części swojej twarzy, lub sylwetki i zrobić sleeveface (zainspirujcie się zdjęciami ubiegłorocznych laureatów).

Każdy uczestnik (autor zdjęć) może nadesłać maksymalnie 3 prace w formacie jpg na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 15 listopada 2016 roku. Do nadesłanych prac proszę dołączyć dane uczestnika konkursu (imię i nazwisko, klasa, tytuł zdjęcia).

Nagrody czekają!

W poszukiwaniu zgrabnych książek z fotogenicznymi okładkami zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Czytany 1373 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.