Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Konkurs „PROFILAKTYKA CHORÓB NOWOTWOROWYCH- ZDROWY STYL ŻYCIA”

Powiat Pilski zaprasza uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie „PROFILAKTYKA CHORÓB NOWOTWOROWYCH- ZDROWY STYL ŻYCIA” organizowanym w ramach projektu „Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiat pilskiego- profilaktyka chorób nowotworowych. Głównym celem projektu jest zmniejszenie zachorowalności na nowotwory złośliwe płuc i oskrzeli, jelita grubego oraz sutka.

Projekt obejmuje również działania związane z promocją zdrowia, które obejmuje w szczególności:

* promocja zachowań prozdrowotnych
* promocję zdrowych i zmianę złych nawyków
* podnoszenie świadomości w zakresie znaczenia badań profilaktycznych

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie udziału w konkursie do 27.10.2016r. do p. Danuty Zaremby (aby zgłosić udział należy zapoznać się z regulaminem konkursu w oraz wypełnić kartę zgłoszenia, które znajdują się w załączniku)
załącznik nr 1
załącznik nr 2

Czytany 609 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.