Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Reinterpretacja autorstwa Arkadiusza doceniona

30 listopada w PWSZ odbył się konkurs prozy anglojęzycznej zorganizowany przez Studenckie Koła Naukowe: Miłośników Literatury i Filmu oraz Dydaktyczno - Tłumaczeniowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica. Celem konkursu było zachęcenie młodego pokolenia do obcowania z anglojęzyczną literaturą i kontemplacja jej wysokich walorów artystycznych.

Naszą szkołę reprezentowały 3 osoby: Monika Fabijańczuk z klasy 1F, Julia Piotrowska z klasy 2A, Arkadiusz Ludkowski z klasy 3C. Konkurencja była spora. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko. Skandaliczna reinterpretacja "Lolity" została doceniona przez jury, które przyznało Arkowi pierwsze miejsce. Każdy zdobył dyplom uczestnictwa i nietuzinkowe doświadczenie obcowania z angielską prozą. Pieczę nad uczniami sprawowała p.Soroczyńska, która zajęła się przygotowaniem uczniów do wystąpień.

Czytany 548 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.