Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Projekt Bank Ambitnej Młodzieży w naszej szkole


Grant Fundacji Banku Zachodniego WBK przyznany został naszemu projektowi „Inspirująca chemia wokół nas”.

W listopadzie 2016 roku złożyliśmy projekt konkursowy w programie grantowym "Bank Ambitnej Młodzieży” Fundacji BZWBK w Warszawie. Na konkurs wpłynęło 342 wnioski. Nasz projekt znalazł się w grupie 42 nagrodzonych i otrzymał grant na jego realizację.
W dniu 10.01.2017 w I oddziale Banku Zachodniego WBK w Pile w obecności dyrektora oddziału pana Roberta Firleja dyrektor szkoły pan Marek Święszkowski podpisał umowę z Fundację BZWBK na realizację projektu i wykorzystanie grantu przyznanego przez Fundację.

Czytany 672 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.