22 marca 2018r. (czwartek) odbędą się
  spotkania z rodzicami uczniów wszystkich klas
(w klasach maturalnych: informacje o zagrożeniach oceną ndst)


O godz. 16.30 odbędą się spotkania rodziców z  wychowawcami w salach:
1A    p. Krystyna Oleksów            s.28
1B    p. Marta Filipczuk                s.09
1C    p. Katarzyna Włodkowska        s.14
1D    p. Jarosław Lemanowicz        s.33
1E    p. Małgorzata Kostrzewa        s.27
1F    p. Agnieszka Kempna            s.31
1G    p. Leszek Ćwikła                s.10
2A    p. Aleksandra Grzegorczyk        s.38
2B    p. Joanna Tomczewska            s.21
2C    p. Iwona Narożny            s.18
2D    p. Małgorzata Ochodek            s.15
2E    p. Grażyna Rawicka - Bilejczyk    s.19
2F    p. Maria Dembińska            s.22
2M    p. Renata Zahorska            s.37
2P    p. Joanna Mockało            s.32

O godz. 17.30 odbędą się spotkania rodziców z  wychowawcami w salach:
3A    p. Jolanta Tancogne            s.34
3B    p. Borys Dzidziul                s.33
3C    p. Izabela Fonferek            s.31
3D    p. Wiesława Małowicka            s.38
3E    p. Ewelina Jończyk-Kulińska        s.32
3F    p. Danuta Zaremba            s.09
3G    p. Przemysław Hudyma        s.10
4tw    p. Paweł Łojewski            s.37


W godzinach 17.00 – 18.30  odbędą się indywidualne konsultacje
na I piętrze
Matematyka, fizyka, informatyka, EdB
s.27
Leszek Ćwikła, Borys Dzidziul, Alicja Kosińska, Sławomir Kozłowski.
s.28
Beata Krzewińska, Krystyna Oleksów, Małgorzata Piekarska, Leszek Partyka.
Biologia, chemia - s.22
Adam Ciemiński, Maria Dembińska, Danuta Zaremba.
Geografia, PP- s.21
Eliza Miękczyńska, Jolanta Tancogne.
Język niemiecki – s.29
Jaroslaw Lemanowicz,  Joanna Tomczewska.
Historia, wos, wok, zaj.art. – biblioteka szkolna
Przemysław Hudyma, Krzysztof Jaros, Robert Kolasa, Iwona Narożny, Justyna Szymańska
Wychowanie fizyczne – pokój nauczycielski
Edward Klimiuk, Paweł Łojewski, Wiesława Małowicka, Tomasz Pochylski, Renata ZahorskaRenata Zahorska,
Pedagog szkolny – gabinet pedagoga obok s.22
Magdalena Towalewska
na parterze
Język polski
s.18
Agnieszka Ossowska,  Ewa Rozpłoch, Katarzyna Włodkowska,
s.19
Grażyna Rawicka - Bilejczyk, Danuta Jakubiec-Cioch, Beata Kret.
Język angielski, rosyjski, francuski - s.14
Monika Filoda, Marta Filipczuk, Izabela Fonferek, Aleksandra Grzegorczyk, Agnieszka Kempna.
Język angielski – s.15
Małgorzata Kostrzewa, Ewelina Jończyk - Kulińska, Joanna Mockało, Małgorzata Ochodek, Małgorzata Soroczyńska, Magdalena Urban.