Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Środa, 24 sierpień 2016 19:08

sukcesy naszych uczniów 2015/2016

Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016.

 Opracowała: mgr Agnieszka Ossowska

l.p. imię i nazwisko osiągnięcia

Jakub Bardecki
Laura Chuchla
Arkadiusz Drozdowicz
Tomasz Drzewiecki
Konrad Gaweł
Mikołaj Grabowski
Angelika Gronowska
Jakub Klęsk
Jagoda Kurnikowska
Patryk Kwapiszewski
Krzysztof Martin
Klaudia Matuszak
Hubert Mielke

Karol Ochwat
Jakub Pacocha
Jakub Rutkowski
Kinga Speyer
Agata Trzaskalska

Agata Walczak
Gracjan Wyrośl
ak
Oliwia Załachowska

Stypendyści Starosty Pilskiego

1 Tomasz Drzewiecki III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo
2 Karol Ochwat II i III miejsce na MPS w Strzelaniu do Ruchomej Tarczy
3

Krzysztof  Martin       

I miejsce w Finale Regionalnym i Powiatowym Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

II miejsce w Regionalnym Konkursie dla klas I oraz I miejsce w powieciewyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Eureka i Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur w kategorii Junior

4 Zuzanna Parobczyk

I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989

laureatka VII edycji Ogólnopolskiego konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989

5 Paulina Wieczorek

II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989

finalistka VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989

6 Adam Cieślewicz

III nagroda w XIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

III nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Agnieszki Bartol

7 Dominika Siedlecka         I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS
8 Agata Walczak

laureatka wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach i

finalistka centralnego etapu II edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

9 Adam Marczyk

II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim Młodych

„O Wachlarz Wilhelminy” w 2015 roku

10 Nina Paśniewska

laureatka XXXII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku

II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

11 Paweł Spryszak

I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Tłumaczenia: pół żartem, pół serio" zorganizowanym przez PWSZ w Pile

12 Mikołaj Kurcin finalista Konkursu Matematycznego „Supermatematyk”    
13 Jakub Pacocha

finalista zawodów okręgowych XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo- Planeta

14 Bartosz Pysar

III miejsce indywidualnie i II drużynowo w IX Miejskim Konkursie Wiedzy

o Krajach Niemieckojęzycznych

15 Miron Smardzewski II miejsce drużynowo w IX Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
16 Michał Mikołajczuk      II miejsce drużynowo w IX Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych
17

Aleksandra Kalinowska

II miejsce w etapie regionalnym konkursu na plakat pod tytułem "Dopalacze niszczą życie"
18 Paulina Mrotek II miejsce w etapie regionalnym konkursu na plakat pod tytułem "Dopalacze niszczą życie"
19

Jagoda Kurnikowska        

I miejsce w konkursie pt. "Pilska Akademia Umiejętności" pod patronatem Inwest - Park Piła

II miejsce w konkursie " Młody przedsiębiorca" organizowanym przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski

III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Dzieła Mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”

20 Wiktoria Rózga I miejsce w konkursie pt " Pilska Akademia Umiejętności" pod patronatem Inwest - Park Piła
21 Mariusz Korpal I miejsce w konkursie pt " Pilska Akademia Umiejętności" pod patronatem Inwest - Park Piła
22

Krzysztof Karczewski

tytuł TAON w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

23 Marek Aniserowicz

II miejsce w XV Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych

24 Jakub Klęsk

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w skoku w dal

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w skoku w dal

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w sztafecie 4x100 m III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

25 Angelika Gronowska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m

I miejsce Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Rzucie Oszczepem

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

26 Arkadiusz Drozdowicz

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Chodzie Sportowym

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Chodzie Sportowym

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowy

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Chodzie na 5 km

27 Agata Trzaskalska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafecie 4x100 m

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m przez płotki

I miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m przez płotki

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

28 Maciej Śniatała

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 110 m przez płotki

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

29 Patryk Kwapiszewski

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafecie 4x100 m

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

II miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 75kg

30 Konrad Gaweł

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Skoku Wzwyż

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

31 Daria Bąk

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 1500 m

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych

32 Gracjan Wyroślak

I miejsce indywidualnie w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

33 Katarzyna Kałduńska

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce indywidualnie w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

34 Anna Grobelna

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

35 Natalia Hływa

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej

36 Łukasz Kałka

II miejsce indywidualnie w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

37 Michał Kozera

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej

III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Koszykowej

38 Paulina Poznaniak        

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

39 Klaudia Starkowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

40 Mikołaj Grabowski

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

41 Krystian Piasecki

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Chodzie Sportowym

42 Marta  Galas       

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

43 Julia Łącka

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

44

Paulina Pasternak        

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

45

Jakub Disterheft

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

46 Cezary Woliński

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Sztafecie 4x100 m

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

47 Aleksandra Saturska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

48 Karolina Saturska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

49 Marta Biedulska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

50 Monika Król II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym
51 Zuzanna Śnioszek II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym
52 Klaudia Fons

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

53 Katarzyna Nowak II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym
Damian Urban

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

54 Mikołaj Krutel II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym
55 Kamil Stefański II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym
56 Patryk Wojciechowski II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym
57 Patryk Duszczak

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

58 Artur Puchalski

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich

I miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 75kg

59 Paulina Betyna III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt
60 Sandra Olszanowska III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt
61 Aleksandra Loch

III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

62 Karolina Lewandowska

III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt

63 Michał Matuszewski

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

64 Kacper Bączkowski

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

65 Dawid Tucholski

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

66 Karol Wróblewski

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

67 Jakub Szymanowski

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

68 Paweł Kulczyński

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej

69 Aleksandra Miły

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegu na 200 m

70 Zuzanna Matuszak I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż
71 Aleksandra Bluma III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
72 Marta Bluma III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
73 Ewelina Ciszewska III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
74 Dominika Gurda III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
75 Magdalena Jankowska III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
76 Marta Bazimierowska         III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
77 Monika Puchała II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
78 Arkadiusz Koziarski III miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 75kg
79 Kacper Jóźwiak I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich
80

Jakub Rutkowski

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

81 Kajetan Wrzeszcz

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

82

Maciej Sikora

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

83

Karol Subczyński

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

84 Patryk Suchecki

III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

85 Paweł Walkowiak III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców
86 Filip Borowicz         III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców
87 Gabriela Sikora I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt
88 Magdalena Szukajło I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt
89 Sobótka Klaudia I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt
90 Stefanowicz Aleksandra

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

91 Klaudia Kowalska I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt
92 Agnieszka Olek        

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt

93 Monika Drzewiecka         I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt
94 Bartosz Troczyński III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych
95 Karolina  Grela       

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych

96 Piotr Wegner III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych
97 Wiktoria Wiącek III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej
98 Bartosz Adamski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej

99 Maciej Filip I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
100 Michał Pawlak I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
101 Sebastian Maślanka I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
102 Kamil Czech

II miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 90kg

103 Emil Domański II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Rzucie Oszczepem
104 Paweł Hilbrecht II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x100 m
Czytany 575 razy Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 09 październik 2017 10:19

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.