Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Poniedziałek, 09 październik 2017 10:19

Sukcesy naszych uczniów 2016/2017

Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2016/2017.

l.p.

imię i nazwisko

osiągnięcia

Miron Smardzewski

Arkadiusz Ludkowski

Jakub Klęsk

Angelika Gronowska

Klaudia Starkowska

Konrad Gaweł

Arkadiusz Drozdowicz

Daria Bąk

Filip Borowicz

Aleksandra Kamińska

 Krzysztof Martin

 Krzysztof Łapacz

 Klaudia Matuszak

 Monika Mrotek

 Jakub Pacocha

 Patryk Idzikowski

 Jagoda Kurnikowska

 Paweł Błoch

 Daniel Zwierzchowski

Jakub Gardecki

 Paulina Wieczorek

 Hubert Kozłowski

 Patryk Piszczek

 Jagoda Jabłońska

 Marta Kamińska

 Emil Domański

 Susana  Lächele

 Agata Trzaskalska

 Kaja Smoleń

 Jakub Szymanowski

 Adam Stodolski

 Martyna Czachowska

 Miłosz Szmyt

 Paulina Pasternak

Stypendyści Starosty Pilskiego

1

Miron Smardzewski

Prymus Szkoły

 laureat 23. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce; wolontariusz, członek pocztu sztandarowego, reprezentant szkoły w zawodach sportowych, uczestnik II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

2

Arkadiusz Ludkowski

współautor wewnątrzszkolnego programu Peer to Peer, tworzył szkolne oprawy artystyczne, wolontariusz, uczestnik Międzynarodowego Programu Wymiany Informacji "Etwinning", napisał tekst "Sick PineTrees", który został wykorzystany jako motyw przewodni rekonstrukcji historycznej "Przełamanie Pommernstellung - bitwa o Wał Pomorski"; I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, I miejsce w Konkursie Głośnego Czytania Literatury Angielskojęzycznej, zakwalifikował się do etapu 3a Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej

3

Jakub Klęsk

 Reprezentant Polskiej Kadry Narodowej

Multimedalista województwa Wielkopolskiego w skoku w dal, trójskoku i biegu na 100m, złoty medalista Licealiady na szczeblu Powiatu i Województwa w skoku w dal, w latach szkolnych 2014/2017 zajął IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w skoku w dal, XII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w trójskoku, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców

4

Angelika Gronowska

I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo,

 II miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach – 500 m – dziewcząt, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej

5

Klaudia Starkowska

III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 1500 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

6

Konrad Gaweł

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w skoku wzwyż,  I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego
w ergowiosłach drużynowo, II miejsce w XVIII Licealiadzie Półfinału Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców, I miejsce w XVIII Powiatowej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego w  Biegach Przełajowych, I miejsce w III Gwiazdkowym Turnieju Kosza 5x5

7

Arkadiusz Drozdowicz

Reprezentant Polskiej Kadry Narodowej 

I miejsce Mistrzostw Polski LZS w chodzie sportowym na 10 km, II miejsce Mistrzostw Polski Juniorów w chodzie sportowym na 10 km, udział w reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata Juniorów chód sportowy na 10 km, I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w chodzie na 5 km;

8

Daria Bąk

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 1500 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

9

Filip Borowicz

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, Laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce

10

Aleksandra Kamińska

I miejsce w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

11

Krzysztof Martin

III miejsce w finale Wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", I miejsce w finale regionalnym (i powiatowym)

12

Krzysztof Łapacz

III miejsce IX Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski, finalista etapu okręgowego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

13

Klaudia Matuszak

finalistka finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", VII miejsce w finale regionalnym (VI w powiatowym)

14

Monika Mrotek

osiągnięcia naukowe

15

Jakub Pacocha

finalista etapu okręgowego XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo –Planeta

16

Patryk Idzikowski

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa.

17

Jagoda Kurnikowska

laureatka konkursu "Śladami stanu wojennego" organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA pod patronatem Starosty Pilskiego, laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej

18

Paweł Błoch

IX miejsce w finale Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", VII miejsce w finale regionalnym (V w powiatowym), wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geo – Planeta, udział w zawodach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych

 

19

Daniel Zwierzchowski

finalista finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk", V miejsce w finale regionalnym (i w powiatowym)

 

20

Jakub Gardecki

finalista finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". VII miejsce w finale regionalnym (VI w powiatowym

21

Paulina Wieczorek

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, laureatka etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, Honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa

22

Hubert Kozłowski

I miejsce w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

23

Patryk Piszczek

I miejsce w wojewódzkim konkursie "Porozmawiajmy o tym jak było..."za reportaż o stanie wojennym, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Bóg, honor i ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa zorganizowanym przez IPN i Polskie Towarzystwo Ziemiańskie, laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Bóg, honor i Ojczyzna wartości polskiego ziemiaństwa

24

Jagoda Jabłońska

 I miejsce w wojewódzkim konkursie "Porozmawiajmy o tym jak było... "za reportaż o stanie wojennym, publikacje w międzynarodowym czasopiśmie „Pod wiatr”

25

Marta Kamińska

II miejsce w Wielkopolskich Eliminacjach XL Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w chodzie na 2000 m

26

Emil Domański

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w rzucie oszczepem,         I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w rzucie oszczepem

27

Susane  Lächele

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m.ZŁOTY MEDAL NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY U-18 W LEKKIEJ ATLETYCE (400m ppł), JUNIOR MŁODSZY ZŁOTY MEDAL NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY U-18 W LEKKIEJ ATLETYCE (4 x 400m), JUNIOR MŁODSZYSREBRNY MEDAL W HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U-18 W LEKKIEJ ATLETYCE (300M), JUNIOR MŁODSZY

28

Agata Trzaskalska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m ppł oraz w sztafecie 4x100m,     II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów Młodszych LZS w sztafecie 4x100m, II miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w biegu na 100m ppł,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

29

Kaja Smoleń

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m ppł,             I miejsce w sztafecie 4x100 m, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m,       III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

30

Jakub Szymanowski

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, I miejsce w  Mistrzostwach  Polski Seniorów i Juniorów w formule K1 Rules - kickboxing kategoria Junior Młodszy - 71 kg, III miejscew Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów formule lowkik - kickboxing kategoria junior starszy - 71 kg

31

Adam Stodolski

I miejsce w Pucharze Europy Kadetów w Judo

32

Martyna Czachowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

33

Miłosz Szmyt

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

34

Paulina Pasternak

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

35

Małgorzata Maciaszek

I miejsce w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych „Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

36

Karol Górzny

I miejsce w diecezjalnym etapie Olimpiady Teologii Katolickiej awans do Finału Ogólnopolskiego

37

Wiktoria Janiczak 

II miejsce w Powiatowym Konkursie - Profilaktyka Chorób Nowotworowych- Zdrowy Styl Życia

38

Laura Chuchla

II nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile

39

Patryk Suchecki

II miejsce (Srebrny Laur) w wojewódzkim konkursie literackim nt. życia i twórczości R. Wilhelmiego " Homo locum ornat non locus hominem"

40

Oliwia Załachowska

III miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS- wczoraj, dziś, jutro",

III miejsce w konkursie pt. Profilaktyka Chorób Nowotworowych- Zdrowy Styl Życia organizowanym w ramach projektu „Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiat pilskiego- profilaktyka chorób nowotworowych

41

Michał Podkowa

III nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile

42

Wiktoria Sępińska

III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

43

Natalia Adamczyk

III nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile

44

Radosław Potoczko

III nagroda ex aequo w XIV Regionalnym Konkursie „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” zorganizowanym przez Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile

45

Małgorzata Kornacka

finalista finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk". VII miejsce w finale regionalnym (VI w powiatowym)

46

Julia Rogacka

laureatka konkursu "Śladami stanu wojennego” organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA pod patronatem Starosty Pilskiego

47

Aleksandra Kozik

laureatka konkursu "Śladami stanu wojennego" organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA pod patronatem Starosty Pilskiego

48

Karina Kwasińska

laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce

49

Mikołaj Kurcin

V miejsce drużynowo w konkursie informatycznym Poznań Global Game Jam

50

Marta Piosik

wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w kategorii: duet

51

Kinga Kozera

wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w kategorii: duet

52

Maja Szczęsnowicz

wyróżnienie w powiatowym konkursie „Profilaktyka chorób nowotworowych – zdrowy styl życia”

53

Marta Bazimierowska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej

54

Katarzyna Kałduńska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsca drużynowo a IV indywidualnie
w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach

55

Arkadiusz Wilczyński

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

56

Karolina Grela

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych

57

Aleksandra Loch

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

58

Julia Łącka

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego
w Drużynowym Tenisie Stołowym

59

Zuzanna Śnioszek

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

60

Mikołaj Krutel

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

61

Krzysztof Safon

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

62

Kamil Stefański

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

63

Anna Grobelna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

64

Kamil Czech

I miejsce w 2. Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Pucharze Starosty w wyciskaniu sztangi,  II miejsce a drużynowo I w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

65

Beniamin Jędrusina

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

66

Dawid Tucholski

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

67

Krystian Piasecki

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

68

Hubert Kujawski

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

69

Zuzanna Matuszak

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż

70

Natalia Hływa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej

71

Wiktoria Wiącek

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej

72

Aleksandra Miły

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 200 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych,   I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m

73

Paulina Poznaniak

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

74

Izabela Kozłowska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej

75

Daniel Jewszel

III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

76

Julia Kornaga

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

77

Karolina Kin

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

78

Małgorzata Pisarek

III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x100 m, V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m.

79

Cezary Woliński

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w  Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w  Koszykówce

80

Jakub Rutkowski

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce

81

Mikołaj Grabowski

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce

82

Karol Subczyński

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m

83

Jakub Kurkiewicz

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Koszykówce

84

Magdalena Szukajło

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

85

Mikołaj Łosoś

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców

86

Tomasz Zieliński

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

87

Aleksandra Saturska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

88

Mikołaj Grabowski

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

89

Radosław Sójka

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

90

Mateusz Fąs

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych w Biegach Przełajowy, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 1500 m

 

91

 Monika Król

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

92

Julia Burdziak

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

93

Natalia Czapiewska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

94

Julia Krutel

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

95

Marcin Gendek

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

96

Kacper Jarzynowski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym,  III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

 

97

Filip Rochewicz

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

98

Patryk Kwapiszewski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym,  I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

99

Patryk Wojciechowski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym

100

Paulina Betyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

101

Agata Zimoch

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

102

Sandra Olszanowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

103

Martyna Gwizun

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

104

 Natalia Habet

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej

105

Hubert Przybył

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach – 700 m – chłopców, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi,  II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

106

Kacper Jóźwiak

III miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach – 700 m – chłopców, I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo,    III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

107

Bartosz Sekuła

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

108

Jakub Kobak

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo

109

Artur Puchalski

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

110

 Tomasz Sarbak

III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

111

Aila Solecki

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

112

Joanna Suchowiak

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej

113

Helena Kolanowska

II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż, II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piskiego w Pływaniu Drużynowym

 

114

Szymon Chmiel

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych

 

115

Gracjan Publicewicz

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

116

Cezary Woliński

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie szwedzkiej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w biegu na 100 m

 

117

Weronika Szczepaniak

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

 

118

Oliwia Pabich

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

119

Aleksandra Dymek

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

120

Jakub Powalisz

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

 

121

Marcin Gendek

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

 

122

Szymon Sadowski

I miejsce w 5. Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego w ergowiosłach drużynowo, III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty w wyciskaniu sztangi

 

123

Natalia Galicka

III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą, II miejsce w Mistrzostwach LZS w pchnięciu kulą

 

124

Weronika Gotlib

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Koszykówce

 

 

Czytany 165 razy Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 09 październik 2017 10:45

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.