Drukuj

20 maja 2026 roku w naszym internacie odbyły się zajęcia kulinarne dla wychowanek. Pod opieką wychowawcy Beaty Mesek dziewczęta upiekły "Szarlotkę z bezową chmurką". Po wypieku wspólnie wzięły udział w degustacji, dzieląc się wrażeniami i rozwijając umiejętność współpracy.

Dziękuję wszystkim wychowankom za zaangażowanie i wspólną pracę.
 
Beata Mesek, wychowawca w internacie
......
#internatNafty #2LONafta #iloveNafta