Drodzy Maturzyści🥰
 
🍀Zbliża się ten wyjątkowy czas, w którym zamykacie jeden rozdział swojego życia, by otworzyć kolejny, pełen nowych wyzwań i możliwości. Życzymy Wam, abyście przekroczyli próg egzaminacyjnej sali z pewnością siebie i spokojem w sercu, wiedząc, że przez lata solidnej pracy i wysiłku przygotowaliście się jak najlepiej.
 
🍀Niech siła Waszych umysłów, wiedza i determinacja prowadzą Was przez każde pytanie egzaminacyjne, a każda odpowiedź będzie wyrazem Waszej głębokiej wiedzy.
 
🍀Pamiętajcie, że egzaminy to tylko kolejny krok na drodze do osiągnięcia Waszych celów i marzeń. Niech Wasza wytrwałość i determinacja przyniosą Wam sukcesy, na które zasługujecie.
 
🍀Życzymy Wam spokoju w duszy, klarowności w myśleniu i odwagi w podejmowaniu decyzji. Niech te dni egzaminów będą czasem, który pozwoli Wam zawalczyć o Waszą przyszłość z godnością i pewnością siebie.
 
Powodzenia, Maturzyści! Jesteśmy z Wami i wierzymy w Was!
Nauczyciele💚
......