🔸Serdecznie zapraszamy do udziału w planowanej 24 października 2021 r. akcji medialno-edukacyjnej:
🕯ZAPAL ZNICZ PAMIĘCI🕯
Uczcij pamięć przedstawicieli polskich warstw przywódczych, którzy zostali zamordowani na terenach II RP wcielonych w 1939 r. do III Rzeszy: w Wielkopolsce, regionie łódzkim, na Pomorzu, Kujawach i Górnym Śląsku.
🔸Zrób zdjęcie dokumentujące akcję i prześlij je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Organizowana po raz trzynasty akcja jest wspólnym przedsięwzięciem Oddziałowych Biur Edukacji Narodowej IPN w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy oraz Radia Poznań i regionalnych rozgłośni Polskiego Radia.
🔸Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, pana Marka Woźniaka.
Patronem medialnym jest portal: dzieje.pl