Zapraszamy Was Uczniowie oraz Rodzice na Wirtualne Drzwi Otwarte 

Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica, 

które odbędą się w sobotę 17 kwietnia 2021r. od 10.00  do 13.00

W tym roku ze względu na pandemię nie mamy możliwości rozmawiać osobiście z kandydatami do klas pierwszych i ich rodzicami, tak jak to było w latach ubiegłych podczas Powiatowych Targów Edukacyjnych i Drzwi Otwartych Szkoły.  

Dlatego stworzyliśmy Państwu możliwość konsultacji/rozmowy z nauczycielami „Nafty” za pośrednictwem aplikacji Teams. „Wchodząc” na wybrane spotkanie poprzez kliknięcie linku będziecie mogli Państwo uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące szkoły, rozwiać wątpliwości co do wyboru profilu klasy.  

Aby dołączyć do spotkania najłatwiej jest skorzystać z komputera, na którym uczeń klasy ósmej (lub młodszy) jest zalogowany na Teamsie, a następnie kliknąć na jeden z niżej podanych  linków. 

Jeżeli któryś z rodziców nie ma w danym momencie dostępu do komputera, na którym zalogowane jest jego dziecko, powinien kliknąć na link z przeglądarki Chrome, a następnie po zainstalowaniu Teamsa, i wpisaniu swojego imienia i nazwiska dostać się na spotkanie. 

Na początek proponujemy obejrzenie 10 minutowego >> FILMU o SZKOLE <<  

Linki do spotkań (aktywne 17.04 godz. 10.00 – 13.00): 

Zasady rekrutacji    -- tu pojawi się link----- 

Dyrekcja   -- tu pojawi się link----- 

Internat  -- tu pojawi się link----- 

Biologia    -- tu pojawi się link----- 

Chemia   -- tu pojawi się link----- 

Geografia    -- tu pojawi się link----- 

Przedmioty ścisłe   -- tu pojawi się link----- 

Przedmioty humanistyczne   -- tu pojawi się link----- 

Języki obce   -- tu pojawi się link----- 

Edukacja medialna   -- tu pojawi się link----- 

Edukacja artystyczna   -- tu pojawi się link----- 

Serdecznie zapraszamy!

>> zasady rekrutacji

>> więcej o rekrutacji

 
Zapraszamy także na:

💻 Facebook

📱 Instagram