Jak co roku nasza szkoła dołączyła do 🤩Czytaj PL🤩 największej w Polsce i na świecie tego rodzaju akcji promującej czytelnictwo, która ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków.
 
🧡Uczniowie,
🧡Rodzice
🧡Nauczyciele
otrzymują dostęp do 18 bestsellerowych książek w formie e-booków i audiobooków do czytania i słuchania całkowicie za darmo.
 
🤩Udział w akcji jest bardzo prosty:
wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery.
 
🧡Organizatorzy: KBF, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, i Woblink
🧡Partner strategiczny: Instytut Książki, 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
🧡Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 
Czytanie i słuchanie bestsellerowych e-booków i audiobooków nigdy nie było tak proste!
Życzymy zaczytanych dni i nocy!
 
Joanna Drabowicz <nauczyciel bibliotekarz>