Tradycyjnie gościliśmy w internacie naszych przyjaciół ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile.
Piknik integracyjny miał na celu stworzenie przestrzeni do wspólnej zabawy i budowania relacji Forma takich spotkań sprzyja rozwijaniu postaw społecznych opartych na szacunku, akceptacji i otwartości na potrzeby innych osób. Wszystkie aktywności dla młodzieży zostały skrupulatnie zaplanowane poprzez współpracę grona pedagogicznego z Młodzieżową Radą Internatu, co gwarantowało mile spędzony czas. Na koniec każdy z naszych gości otrzymał "wiele uśmiechów" oraz drobny upominek.
wychowawcy w internacie
......