W dniach 21.05.2026-08.06.2026 r. w internacie odbył się Turniej Warcabowy Dziewcząt. Zawodniczki rozegrały kilka rund, które wyłoniły najlepsze zawodniczki:
Wyniki turnieju:
I miejsce Szturmińska Zuzanna
II miejsce Duszkiewicz Paulina
III miejsce Oleksiak Aleksandra
Gratulujemy zwyciężczyniom sportowej rywalizacji i zaangażowania.
Beata Mesek, wychowawca w internacie
......