Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 26 wrzesień 2017 18:59

Medialni na festiwalu w Gdyni.

19 i 20 września klasa 2m uczestniczyła w 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Uczniowie mogli realizować nagrania z prestiżowego festiwalu.

Oprócz nagrywania sond ulicznych przeprowadzali wywiady z aktorami i reżyserami, wśród których znalazły się takie sławy jak- Magdalena Cielecka, Jakub Gierszał czy Jowita Budnik. Medialni brali udział w konferencjach prasowych promujących filmy : „Ptaki śpiewają w Kigali” czy „Zgoda”.  Grupa telewizyjna uczestniczyła w zajęciach z dziennikarzem sportowym, Szymonem Zaworskim, który wprowadzał uczniów w tajniki warsztatu.

Efekty naszej pracy możecie zobaczyć na kanale Filmoteki Szkolnej.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.