Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wtorek, 24 październik 2017 12:53

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2017 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych połączone z apelem z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości tej udział wzięli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz oczywiście uczniowie klas pierwszych.

Po ślubowaniu oraz przemówieniu pana Dyrektora Marka Wasilewskiego umysłami i sercami zebranych zawładnęli uczniowie klasy 3 a, którzy swoimi porywającymi występami wywołali uśmiechy na twarzach wszystkich zebranych na sali osób.

Opiekunowie: Krystyna Oleksów, Magdalena Joppek, Aleksandra Bryła

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.