Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Niedziela, 26 listopad 2017 19:53

Frida i Diego, Zamek Cesarski i średniowieczne uciechy

W czwartek 23 listopada klasa 2c przebywała w stolicy regionu , czyli w Poznaniu, gdzie miała okazje podziwiać twórczość ikon meksykańskiego malarstwa Fridy Kahlo i Diego Riviery podczas lekcji pt. „Emocje i idee”. Następnie zwiedzali gmach Zamku Cesarskiego, będącego dziś siedzibą Centrum Kultury Zamek.

Uczniowie oglądali wnętrze budynku, przebudowanego w latach 40 – tych XX w. Ostatnim punktem wycieczki była lekcja muzealna pt. „Archeologia średniowiecznych uciech” w Muzeum Archeologicznym. Uczniowie zmęczeni, ale w doskonałych humorach wrócili do Piły.

Opiekun: I. Narożny, J. Szymańska

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.