Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Czwartek, 21 grudzień 2017 21:28

Marta Wajer , Michalina Zgaińska laureatki Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS

1 grudnia 2017r. odbył się etap powiatowy Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS- wczoraj, dziś, jutro". W etapie powiatowym wzięło udział 31 uczniów z 11 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pilskiego. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu, który składał się z 58 pytań z zakresu problematyki zakażeń wirusem HIV i choroby AIDS. Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice: Weronika Ciesielska z 1a, Marta Wajer z 1f, Michalina Zgaińska z 1f.

Uroczyste podsumowanie Olimpiady odbyło się w dniu 11 grudnia 2017r w Starostwie Powiatowym w Pile

Uczennica Marta Wajer została nagrodzona za zajęcie I miejsca zaś Michalina Zgaińska za zajęcie III miejsca w etapie powiatowym Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem „AIDS- wczoraj, dziś, jutro".

Gratulujemy!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.