Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Wyróżnienie w konkursie międzynarodowym

Miło nam poinformować, że Jagoda Kurnikowska zdobyła wyróżnienie w kategorii 16-18 lat. w ogłoszonym międzynarodowy konkurs po hasłem "Dzieła mistrzów inspiracją dla współczesnych fotografów" przez Dom Kultury w Lublinie. Każdy z uczestników zobowiązany był zrobić zdjęcie, które inspirowane było obrazem, kadrem filmowym, rzeźbą lub innym zdjęciem powszechnie znanym i cenionym.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy Ic - Kamila Łukaszuk, Wiktoria Rózga oraz Jagoda Kurnikowska spod skrzydła pani Katarzyny Włodkowskiej.
Wystawa pokonkursowa oraz rozdanie nagród odbędzie się 12 grudnia. Poniżej prezentujemy zwycięską pracę inspirowaną obrazem Vincenta Van Gogha- "Gwieździsta noc". Przy projekcie pomagała Dorota Solarska z liceum na Pola, która zadbała o "makijaż i strój" wykonany w całości z farby przy użyciu pędzla.


Czytany 654 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.