Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

"Od magii świata do magii słowa" - nagrodzeni uczniowie

Dnia 16 marca w MDK "Iskra" w Pile odbyło się podsumowanie konkursu literackiego "Złote pióro", pt. "Od magii świata do magii słowa". W konkursie wzięło udział ponad 70 młodych poetów i prozaików, w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i studenci którzy nadesłali łącznie około 250 prac.

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Laura Chuchla (2f), Natalia Adamczyk (1m), Radosław Potoczko (1c), Michał Podkowa (1b). Laura zdobyła drugą nagrodę, a pozostali ex aequo trzecią nagrodę.

Czytany 583 razy

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.