Od 17 do 23 lutego w naszej szkole gościliśmy uczniów z partnerskich szkół z Turcji,  Bułgarii, Włoch i Rumunii.W ramach projektu wspólnie zdobywaliśmy wiedzę na temat sposobów budowania wizerunku firmy, pozycjonowania marki, tworzenia reklamy biznesowej.W czasie trwania projektu uczestnicy zdobywali wiedzę i umiejętności niezbędne do stworzenia firmy funkcjonującej w przestrzeni Internetu.Oprócz zajęć  dydaktycznych i warsztatów uczniowie wymieniali doświadczenia kulturowe, rozwijali kompetencje językowe, zwiedzili Toruń i ..nawiązywali przyjaźnie..Największą wartością projektu oprócz  zdobytych umiejętności, były nawiązane relacje, które mamy nadzieję, będą trwały długo.
Serdecznie dziękujemy rodzinom, które przyjęły pod swój dach gości i otoczyły ich opieką.Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom, którzy pomogli przy powstaniu tego ogromnego przedsięwzięcia.To Wy stworzyliście niezwykłą atmosferę minionych dni.Dziękujemy wszystkim życzliwym nauczycielom, za pomoc, wyrozumiałość i zaangażowanie.
Koordynatorzy.